Yükleniyor…
Doğada Yaşam2019-12-11T17:24:42+03:00

DOĞADA YAŞAM

Offroad, kamp, trekking doğada vakit geçirenler için hayatta kalmanı temel tekniklerini bilmek olmazda olmazdır. Bununla beraber şartların sadece doğada vakit geçirenlere gerekebileceği gibi bir yanılsamaya düşmeyin! Doğa yaşam deneyimi hepimizin başına gelebilecek kaza vb. durumlarda bizi hayatta tutacak temel prensipleri bilmek çok kıymetlidir.
Gündelik hayatın içinde dahi beklenmedik durumlar karşılaşabilirsiniz ve bir anda kendinizi bu hayatta kalma tekniklerini kullanmak zorunda olabilirsiniz. Mesela, şehirler arası yolda arabanızın o güzel konforunda giderken, kötü hava şartlarından kaynaklı tipi, sis, dolu, yoğun yağmurda mahsur kalarak yolunuzu kaybedebilir, ya da tatlı tatlı kulaç atarken kıramp girmesi neticesinde kendinizi akıntıyla kıyıdan epeyce uzak bir yere sürüklenmiş bulabilirsiniz.
En sade şekilde zor şartlarda hayatta kalma, ilk yardım gibi konularda bilgi sahibi olmak sadece kendiniz için değil en yakınlarınız için parayla satın alamayacağınız çok değerli bir hazinedir.

REZERVASYON YAP